Naše služby

Kompletná rekonštrukcia „na kľúč“

Rekonštrukcia interiéru bytu alebo domu je veľké a určite aj finančne náročné rozhodnutie. Našim klientom preto garantujeme spoľahlivosť a profesionalitu vykonávaných prác a pripravenosť poradiť a odporučiť to najlepšie riešenie v súlade s ich predstavami a požiadavkami.  Môžete sa spoľahnúť, že dodržíme všetky dohodnuté termíny a vy si už po pár týždňoch budete môcť užívať pohodlie vynoveného interéru.

O všetko sa postaráme, aby sme vás odbremenili od množstva „vybavovačiek“. Zabezpečíme odborné prevedenie všetkých prác a použitie kvalitných materiálov. Postaráme sa aj o kompletnú dodávku materiálov a odvoz odpadu, ktorý vzniká pri rekonštrukcii.

Rekonštrukciu dokončíme a odovzdáme vo vopred určenom termíne, tak ako je zmluvne dohodnuté s klientom. Rešpektujeme všetky predstavy o novom interiéri a snažíme sa čo najmenej obmedziť váš komfort počas prác.

Kompletná rekonštrukcia interiéru bytu

Vyrovnanie stien, montáž sadrokartónu, maľovanie, obklady stien v kuchyni a v kúpeľni, položenie podlahy alebo dlažby v kuchyni a ostatných izbách, prerábka jadra. Rekonštrukcie rozvodov elektriny, plynu a vody, montáž osvetlenia, atď. Jednoducho všetko, čo potrebujete k renovácii vášho bytu.

Rekonštrukcia interiéru rodinného domu

Či už ste investovali do staršej nehnuteľnosti alebo len chcete vdýchnuť nový život vášmu súčasnému interiéru, sme tu pre vás. Postaráme sa o kompletné rekonštrukčné práce a zmodernizovanie interiéru, vrátane výmeny okien, alebo dverí vo vašom dome. 

Rekonštrukcia kúpeľne a bytového jadra

Moderná prerábka bytového jadra je veľmi žiadaná. Najčastejším dôvodom je odkúpenie staršieho panelákového bytu a potreba jeho modernizácie. Pomôžeme vám s rekonštrukciou či už ide o väčší byt alebo garzónku. Prerábka bytového jadra, kúpeľne a  WC je prvým krokom k modernejšiemu a plnohodnotnejšiemu bývaniu.