Referencie

Spokojnosť našich klientov je najdôležitejšia

Naši klienti su pre nás na prvom mieste. Vždy sa snažíme na 100% zrealizovať všetky ich predstavy a požiadavky. Ďakujeme im za prejavenú dôveru a ich pozitívnu odozvu. Nižšie nájdete niekoľko ich reakcií a ukážky našich rekonštrukcií.

Chcela by som sa poďakovať za profesionálne prevedenie našej stavby – rekonštrukcie kúpeľne. Práce boli dobre naplánované, dodržal sa časový harmonogram, a stavbyvedúci pritom preukázal flexibilitu a odborné riešenie aj pri komplikácii danosti terénu. Výsledný efekt je ešte krajší než povodne plánované – pri rozumnej cene. Jednoznačne odporučím známym.

Gabriela K

Vážená firma STUBAU, ďakujem Vám za rekonštrukciu bytu. Vyberali sme si z troch ponúk. Vaša ponuka bola síce najdrahšia ale práca naozaj prebehla na vysokej úrovni. Termin pri rekonštrukcii bytu bol dodržaný. Ďakujeme odporučím Vašu firmu ďalej.

Peter J

Chtěla bych aspoň touto cestou pochválit všechny pracovníky firmy STUBAU, kteří mi rekonstruovali byt. I když jsem byla zpočátku skeptická, dokázali přesně dodržet termín a na jakékoliv dotazy rychle odpověděli. Jejich práce byla provedena na vysoké úrovni a měla jsem opravdu pocit, že si dávají záležet, jako kdyby pracovali na svém bydlení. 🙂

Tereza

Dobrý deň, chcel by som vyjadriť spokojnosť a poďakovať sa za dobre vykonanú prácu. Spolupráca bola od začiatku super. Či už prvotné riešenie zmluvy a podmienok s pánom Gagesom alebo počas práce komunikácia s pánom Mokošom.

Ondrej J

Ukážky realizovaných kompletných rekonštrukcií